Çift Bileşenli Poliüretan

[vc_row type=”full_width_content” full_screen_row_position=”middle” equal_height=”yes” content_placement=”middle” full_height=”yes” columns_placement=”stretch” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ background_image=”3931″ column_shadow=”none” width=”1/2″ tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid”][divider line_type=”No Line” custom_height=”500″][/vc_column][vc_column column_padding=”padding-8-percent” column_padding_position=”all” background_color=”#ffffff” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_shadow=”none” width=”1/2″ tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid”][nectar_animated_title heading_tag=”h5″ style=”color-strip-reveal” color=”Accent-Color” text=”Çift Bileşenli Poliüretan”][vc_custom_heading text=”İki bileşen İzosiyanat-Polyol reçinelerden oluşan Poliüretan su yalıtımı ve yapıştırıcı olarak kullanılmaktadır.” font_container=”tag:h2|font_size:42|text_align:left|line_height:52px” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text css=”.vc_custom_1519062357971{margin-top: 30px !important;margin-bottom: 30px !important;}”]Poliüretan Su İzolasyonu, yer kaplamaları ve yapıştırıcılar arasında en çok bilinen ve kullanılan üründür. Poliüretan bir çok çeşidi ile zemin ve yalıtım kaplamalarında sınırsız seçenekler sunmaktadır.

Poliüretan su yalıtım membranı olarakta bilinen Çift Bileşenli Poliüretan, Polyol ve İzosiyanatın bileşenlerin harmanlanması sonucu yek pare ürün olarak kendisini tamamlamaktadır. Poliüretan kaplama olarak kullanılan bu ürün, bir çok formilasyon da değişik versiyonlarda üretilirken içerisinde bir çok katalözör ile mekanik dayanımı ve aşınma dayanımları geliştirilebiliyor.

Poliüretan su yalıtımı olarak teras su yalıtımında, balkonlarda, çatılarda, dere kanallarında, banyo ve benzeri ıslak zeminlerde, ündüstriyel alanların zeminlerinde ve ayrıca dekoratif amaçlı iç mekanların zemin kaplamalarında kullanılabiliyor.[/vc_column_text][vc_column_text css=”.vc_custom_1485279159583{margin-bottom: 30px !important;}”]I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. I am text block.[/vc_column_text][nectar_cta heading_tag=”h5″ text_color=”#2f4eff” link_type=”regular” alignment=”left” link_text=”Teklif Al” url=”polyureakaplama.com/iletisim”][/vc_column][/vc_row]

Scroll to Top