Polyurea Sprey

[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” overlay_strength=”0.3″][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_shadow=”none” width=”1/2″ tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid”][vc_column_text]

Polyurea Sprey

Polyurea Sprey, diğer likit yalıtım teknolojilerine göre iki bileşen ( diizosiyanat  polyetheramin) kimyasalların yüksek basınçlı hidrolik makineler ile, 70-80 derece sıcaklıkta yerinde sprey tabanca ile püskürtülerek elde edilir.

Neden Sprey Kaplama Olarak Uygulanır?

Polyurea sıvı bir kimyasal moleküllerden elde edilen polimer teknolojisi olması sayesinde, su yalıtımlarının en büyük problemlerinden biri olan ek yerli su izolasyonlarına, sprey uygulanması sayesinde çığır açan bir çözüm olmuştur.

Beraberinde, Ülkemizde ve dünya da gelişen yüksek teknolojisi endüstri ve yapıların üretim kapasitelerinin artması amacıyla sprey sistemli boya imalatları da gelişmeye başlamış ve ileri teknoloji çözümler elde edilmeye başlanmıştır.

Bu nedenle arttan endüstriyel alanların çözümleri için, sprey teknolojili boya ve izolasyonlar en ileri çözümler üretmeyi hedeflemektedir.

Sprey Polyurea, işte tamda bu nokta da hızlı ve daha verimli izolasyon imalatları elde edilmesini sağlayarak müşterilerin sorunlarının önüne geçerek olumlu başarılar elde etmeye devam etmektedir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_shadow=”none” width=”1/2″ tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid”][fancy-ul icon_type=”standard_dash” color=”Accent-Color” alignment=”left”]

Neden Polyurea

  1. Sprey tabancanın son çıkış noktasında iki kimyasalın çarpışması sonucu reaktive olarak polyurea sprey şeklinde püskürtülerek elde edilir.
  2. Sprey Polyurea, daha çok yalıtım ve kaplama amaçlı korozyon ve izolasyon sorunlarına alternetif olarak geliştirilmiş bir teknoloji.
  3. Sprey teknolojisinin, günümüzde boya ve sıvı izolasyon ürünlerinin hızlı ve daha verimli uygulamaların elde edilmesi amacıyla.

[/fancy-ul][/vc_column][/vc_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top